ضعف مهارت عملی دانش آموختگان با رویداد صدرا برطرف می شود

معاون استاندار آذربایجان غربی:

ضعف مهارت عملی دانش آموختگان با رویداد صدرا برطرف می شود

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی گفت: برخی از دانش آموختگان دانشگاهی در زمینه مهارت عملی ضعف دارند که رویداد صدرا این مسیله را حل می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، جواد کرمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی در مراسم افتتاح رویداد صدرا در دانشگاه آزاد ارومیه با بیان اینکه اگر صنعت و علم در کنار یکدیگر قرار نگیرند، موفقیتی در حوزه تولید نخواهیم داشت، اظهار کرد: برخی از فارغ التحصیلان دانشگاهی پس از گذراندن دوران تحصیل در دانشگاه در زمینه مهارت های عملی ضعف دارند که رویداد صدرا این مسیله را حل می کند.رویداد صدرا یکی از موفق ترین برنامه ها در دست یابی به مطالبه رهبری درباره ارتباط صنعت با دانشگاه است.

وی با اشاره بر اینکه در کشور ارتباط مطلوبی بین صنعت و دانشگاه برقرار نیست، اضافه کرد: فارغ التحصیلان دانشگاهی در زمان ورود به صنعت مدت زمان زیادی برای آموزش و کسب مهارت اختصاص می دهند در صورتی که با طرح پویش و رویداد صدرا دانشجویان در طول تحصیل این مهارت را کسب می کنند. توجه به بهره وری یکی از نظرات فعالان اقتصادی بوده که مهم ترین عامل در دست یابی به این بهره وری نیروی انسانی ماهر و متخصص است و رویداد صدرا در تبیین این مهم گام برمی دارد.

ضعف مهارت عملی فارغ التحصیلان با رویداد صدرا برطرف می شود
نماینده 50 شرکت حاضر در رویداد صدرا نیز اجرای رویداد صدرا را گام مهمی در پاسخ به نیاز صنعت دانست و گفت: به دانشجویان توصیه می کنم در طول دوران تحصیل مهارتی را فرا بگیرند؛ چراکه صنعت استان بی صبرانه منتظر شماست.

علی فرجی با بیان اینکه همه صنایع استان به دنبال نیرو های ماهری هستند که نیاز های بنگاه های اقتصادی و صنایع تولیدی را مرتفع کنند، عنوان کرد: یکی از مسیولیت های اجتماعی که کارخانه ها و صنایع بر عهده دارند آموزش نیرو های متخصص است و رویداد صدرا فرصتی است که این مسیله را در طول دوران تحصیلی دانشجو پاسخ می دهد.

ضعف مهارت عملی دانش آموختگان با رویداد صدرا برطرف می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ضعف مهارت عملی دانش آموختگان با رویداد صدرا برطرف می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ضعف مهارت عملی دانش آموختگان با رویداد صدرا برطرف می شود"، کلیک کنید.