طرح حامیم وارد عرصه های مهم کشور می شود

طرح حامیم وارد عرصه های مهم کشور می شود

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: طرح حامیم در مسیر نیرو سازی فعال و موثر در عرصه های متعدد سیاسی و اجتماعی همانند طرح ولایت وارد عرصه های مهم کشور خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، مسیولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه های استان بوشهر با حضور در شهرستان جم، با بازدید از مراکز آموزش عالی این شهرستان در نشستی با مسیولان این شهرستان در زمینه برنامه های مختلف دفتر نهاد از جمله دوره های دانش افزایی، ازدواج دانشجویی، و اقامه نماز، طرح های آموزشی و … دیدار و گفتگو کردند.

حجت الاسلام مسعود داستار مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر در این نشست اظهار کرد: توان علمی، راهبردی، فرهنگی و مدیریتی دانشگاه، برای مردم شهرستان جم و صنایع مستقر در این بخش از استان، خدمات ماندگاری ارایه داده است.

وی موقعیت و ظرفیت علمی دانشگاه جم را عاملی مهم در تبدیل شدن این دانشگاه از مرکز به واحد برشمرد و عنوان کرد: بسیاری از مدیران کنونی، تربیت یافتگان مکتب دانشگاه هستند پس باید این ظرفیت با حمایت های همه جانبه تقویت شود.

دبیر کمیته استانی طرح حامیم استان بوشهر با ارایه گزارشی از روند اجرایی این طرح گفت: طرح حامیم، رشد و بلوغ فکری علمی و مطالبه گری و تقویت روحیه دینی و انقلابی جوانان را هدف قرار داده تا ابتدا در فضای دانشگاه سپس جامعه و در نهایت بخش اداره امور کشور مورد استفاده قرار گیرند.

مسیول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر بیان کرد: طرح حامیم در مسیر نیرو سازی فعال و موثر در عرصه های متعدد سیاسی و اجتماعی همانند طرح ولایت وارد عرصه های مهم کشور خواهد شد. در حقیقت وقتی دولتی مردمی تشکیل می شود، برای تقویت نیازمند جوانانی انقلابی، عالم و مومن است که بی شک نیرو های رشد یافته در طرح هایی، مانند حامیم جوانان را آماده پذیرش این مسیولیت های خطر خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طرح حامیم وارد عرصه های مهم کشور می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طرح حامیم وارد عرصه های مهم کشور می شود"، کلیک کنید.