علیرضا قربانی با همسرش وداع کرد + عکس

علیرضا قربانی با همسرش وداع کرد + عکس

آفتاب نیوز :

مراسم تشییع زنده یاد منیر سادات غیاثی همسر علیرضا قربانی خواننده مطرح صبح امروز 20 بهمن ماه در بهشت زهرا برگزار شد.

علیرضا قربانی در پایان این مراسم در سخنانی کوتاه ضمن خیر مقدم به حضار گفت: سپاسگزارن که در بدرقه پیکر پاک مژگان یا منیر سادات ما را همراهی کردید. از همه کادر درمان و تیم پزشکی و پرستارانی که در این سال ها در جا های مختلف کمک کردند و بسیار همراهی کردند، همچنین از دوستان صمیمی خودم که در این ایام که من درگیر اجرای کنسرت بودم مثل برادر کنارم بودند، ممنونم. دعای خیر شما بدرقه راه مژگان باشد.

وی ادامه داد: داشتم فکر می کردم که چرا پروردگار به بعضی ها درد می دهد، به نظر می رسد همانطور که حضرت مولانا می فرماید اساسا درد را می دهد که آدم ها مهربان شوند و طاقتشان زیاد شود و قدر آنچه را که دارند، بدانند و مقاوم تر شوند. این مقاوم تر شدن تواضعشان را بیشتر می کند و ارتباط با هم نوعشان را بیشتر می کند. به نظر می رسد این درد اگرچه تحملش سخت است، ولی می تواند نعمت باشد.

قربانی در ادامه بیان کرد: مولانا می فرماید:

«با درد بساز، چون دوای تو منم
در کس منگر که آشنای تو منم
گر کشته شوی مگو که من کشته شدم
شکرانه بده که خونب های تو منم»

وی ضمن تشکر مجدد از حضار گفت: سال های سال بود که مژگان زجر می کشید و سختی می کشید، ولی همچنان ادامه می داد. همه دوستان قایل به این هستند که شور و شوق زندگی حتی برای لحظه ای در او فروکش نکرده بود و آن روحیه را تا روز های آخری که هوشیاری داشت، حفظ کرد. او بسیار بسیار دلسوز همه بود و من همیشه حسرت این را داشتم که ای کاش من هم مثل او این روحیه را داشتم.

فردین خلعتبری، علیرضا شجاع نوری، مونا زندی حقیقی، حبیب رضایی، فرید ناظرفصیحی، محسن خباز، علی رضوی، حسام ناصری، سامان صمیمی، زکریا یوسفی، آرش جامع، هومن مهدویان، امین عطایی، حسام صدفی نژاد و… از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم بودند.

عکس: لیلی شاهوردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علیرضا قربانی با همسرش وداع کرد + عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علیرضا قربانی با همسرش وداع کرد + عکس"، کلیک کنید.