عملیات زمینی در رفح قطعی است

عملیات زمینی در رفح قطعی است

عضو ارشد کابینه جنگ رژیم صهیونیستی تاکید کرد عملیات زمینی ارتش این رژیم در شهر رفح غزه بدون شک اجرایی خواهد شد.

به گزارش ایرامکس، «بنی گانتس» عضو این کابینه در توییتی نوشت انجام اقدامات گسترده در رفح مسلم است. وی تاکید کرد باید برای انجام همه اقدامات جهت تضمین آزادی اقدام نظامی برنامه ریزی شود.

گانتس در این توییت تاکید کرد در ضرورت این اقدام شکی نیست. در انجام یک اقدام گسترده در رفح همانطور که در گذشته گفتیم جای تردید نیست و تا زمانی که به اهداف خود دست یابیم عقب نشینی نخواهیم کرد.

وی افزود هیچ پناهگاه امنی برای تروریسم وجود نخواهد داشت، ما تمام اقداماتی را که آزادی عمل نظامی ما را تضمین می کند از جمله تخلیه ساکنان، تامین امنیت مرزها و آماده سازی منطقه برای ورود (حمله) زمینی انجام خواهیم داد.

گانتس گفت رژیم صهیونیستی به ادامه جنگ تا زمان نابودی به اصطلاح تهدید حماس و بازگرداندن 134 اسیر صهیونیست متعهد است.

جنگ غزه 129 روزه شده است و حملات رژیم صهیونیستی در شهر پرجمعیت رفح در میان هشدارهای بین المللی درباره وقوع فاجعه انسانی با شدت بالا ادامه دارد.

پایان خبر ایرامکس

عملیات زمینی در رفح قطعی است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات زمینی در رفح قطعی است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات زمینی در رفح قطعی است"، کلیک کنید.