عملیات های ترکیبی حزب الله و القسام در 236اُمین روز نبرد طوفان الاقصی

عملیات های ترکیبی حزب الله و القسام در 236اُمین روز نبرد طوفان الاقصی

گروه های مقاومت فلسطین و لبنان امروز با انجام عملیات های ترکیبی موشکی و پهپادی و راکتی علیه اشغالگران، خسارت های زیادی را به نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی وارد کرده اند.

به گزارش ایرامکس، حزب الله لبنان امروز چهارشنبه اعلام کرد نظامیان ارتش اشغالگر را در پایگاه «بیاض بلیدا» هدف قرار داده و تلفاتی قطعی به آن ها وارد کرد.

حزب الله در عملیاتی دیگر تجهیزات جاسوسی دشمن صهیونیستی را در پایگاه «الراهب» هدف قرار داده و منهدم کرد.

امروز همچنین نظامیان ارتش رژیم اشغالگر مستقر در پایگاه «شتولا» هم هدف حمله راکتی حزب الله قرار گرفتند.

حزب الله در عملیاتی دیگر نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی را در پایگاه «البغدادی» هدف حمله موشکی و پهپادی قرار داد و تلفاتی قطعی به آن ها وارد کرد.

امروز همچنین گردان های القسام در عملیاتی در نزدیکی تقاطع عبد جبر در اردوگاه یبنا در شهر رفح، یک تانک مرکاوا را با راکت ضدزره یاسین 105 هدف قرار داد.

القسام در عملیاتی دیگر تعدادی نظامی اسراییلی را در داخل خانه ای در منطقه الشوکه در شرق رفح با راکت ضد نفر TBG هدف قرار داد.

یکی از مجاهدان تک تیرانداز القسام نیز یک نظامی اسراییلی را در منطقه الشوکه در شرق رفح هدف قرار داد.

مجاهدان القسام یک بولدوزر نظامی ارتش رژیم صهیونیستی از نوع D9 را هم در منطقه تل زعرب در محله السلطان در غرب رفح با راکت ضدزره یاسین 105 هدف قرار دادند.

در عملیاتی دیگر، گردان های القسام یک بمب رعدیه را در منطقه استادیوم «الفدایی» در محله التنور در شرق رفح در میان گروهی 15 نفره از نظامیان اسراییلی منفجر کرد که طی آن همه این نیروها کشته و زخمی شدند.

پایان خبر ایرامکس

عملیات های ترکیبی حزب الله و القسام در 236اُمین روز نبرد طوفان الاقصی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات های ترکیبی حزب الله و القسام در 236اُمین روز نبرد طوفان الاقصی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات های ترکیبی حزب الله و القسام در 236اُمین روز نبرد طوفان الاقصی"، کلیک کنید.