غریب آبادی: مردم ایران هنوز پای انقلاب ایستاده اند

غریب آبادی: مردم ایران هنوز پای انقلاب ایستاده اند

دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: مردم ایران بعد از 45 سال هنوز پای انقلاب و آرمان های آن ایستاده اند.

به گزارش ایرامکس، غریب آبادی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: 45 سال از استقرار جمهوری اسلامی ایران می گذرد. ما کشوری هستیم که با پیروزی انقلاب اسلامی هدف آماج تهاجمات و حملات گروهک های تروریستی و ترورهای مختلف قرار گرفتیم.

غریب آبادی در ادامه با اشاره به جنگ تحمیلی، افزود: در جنگ تحمیلی اکثر کشورها از صدام حمایت کردند و ما در تامین نیازهای دفاعی با مشکل واردات تسلیحات مواجه بودیم، ولی امروز انواع و اقسام تسلیحات را تولید می کنیم و حتی به یکی از کشورهای صادرکننده تسلیحات پیشرفته تبدیل شدیم.

وی تاکید کرد: یکی از مظاهر مهم فناوری تسلیحاتی ایران، توان موشکی پیشرفته آن است که برای اهداف تهاجمی نیست و برای اهداف دفاعی است و این توان، چه رعب و وحشتی را در دل دشمنان انقلاب اسلامی انداخته است.

غریب آبادی یادآور شد: پیشرفت های این چنینی مایه مباهات و افتخار ما است. ما مدیون و مرهون خون شهدایی همچون شهید طهرانی مقدم و تمام دانشمندان و نخبگانی که در این عرصه به پیشرفت ایران کمک کردند، هستیم.

وی در ادامه درباره حضور پرشکوه مردم ایران در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: مردم پس از 45 سال هنوز پای آرمان های انقلاب و نظام خود ایستاده و هر سال باشکوه تر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن حاضر می شوند. کشور دیگری مانند ایران را سراغ نداریم که مردم آن برای حمایت از نظام سیاسی خود به صورت میلیونی به خیابان ها بیایند.

دبیر ستاد حقوق بشر در پایان ضمن قدردانی از مردم، گفت: ما یک ملت نمونه و الگو داریم که با حضور خود پیام ایستادگی و وحدت را به جهان مخابره می کنند و این موضوع وظیفه مسیولان را در خدمت رسانی بیشتر به مردم سنگین تر می کند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "غریب آبادی: مردم ایران هنوز پای انقلاب ایستاده اند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "غریب آبادی: مردم ایران هنوز پای انقلاب ایستاده اند"، کلیک کنید.