فراخوان بزرگترین جذب شبکه تسهیل گری برای ایجاد بیش از 100 هزار شغل در کشور

فراخوان بزرگترین جذب شبکه تسهیل گری برای ایجاد بیش از 100 هزار شغل در کشور

مدیرعامل موسسه توانمندسازی اقتصادی علوی از فراخوان بزرگترین جذب شبکه تسهیل گری در کشور برای ایجاد بیش از 100 هزار شغل در بیش از 350 شهرستان خبر داد.

مسعود پناهی در گفت وگو با ایرامکس، با بیان اینکه موسسه توانمندسازی اقتصادی علوی در سال جهش تولید و مشارکت مردمی با رویکرد توانمندسازی اقتصادی و ایجاد اشتغال پایدار برای ایجاد بیش از 100 هزار شغل در بیش از 350 شهرستان هدف برنامه ریزی کرده است، اظهار کرد: موسسه به عنوان بازوی اجرایی ایجاد اشتغال و توانمندسازی اقتصادی با رویکرد مشارکت مردم در شناسایی و اجرای پروژه های اشتغال اقدام به فراخوان بزرگترین جذب شبکه تسهیل گری در کشور کرده است.

وی ادامه داد: این فراخوان در درگاه های مجازی و رسانه های مرتبط با اشتغال از ابتدای سال 1403 انجام شده که در آن بیش از 1500 متقاضی ثبت نام کرده اند.

مدیرعامل موسسه توانمندسازی اقتصادی علوی با اشاره به اینکه بزرگترین رویداد آموزشی تسهیل گران اشتغال در کشور از 22 تا 27 اردیبهشت ماه با حضور بیش از 500 نفر از فعالان عرصه اشتغال در مجتمع فرهنگی ورزشی امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد، اهم برنامه های اشتغال بنیاد علوی را در سه رسته کسب و کارهای خرد، کارگاهی و بنگاهی با رویکرد رسته های مزیت دار و حمایت از پایداری اشتغال اعلام کرد.

پناهی با اشاره به اینکه اجرای برنامه های اشتغال در سراسر کشور طی سال جاری برنامه ریزی شده است، یادآور شد: موسسه توانمندسازی اقتصادی علوی با رویکرد هم افزایی و مشارکت مردم، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری اقدام به جذب بیش از 29 هزار میلیارد تومان منابع مالی با رویکرد اهرمی جهت استقرار برنامه های اشتغال و توانمندسازی اقتصادی در مناطق محروم کرده است.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فراخوان بزرگترین جذب شبکه تسهیل گری برای ایجاد بیش از 100 هزار شغل در کشور" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فراخوان بزرگترین جذب شبکه تسهیل گری برای ایجاد بیش از 100 هزار شغل در کشور"، کلیک کنید.