فرمان آرا، سروش صحت و مصطفی مستور در نمایشگاه کتاب

مراسم های دیدار با  پیمان خاکسار، سروش صحت،  بهمن فرمان آرا،  محسن بوالحسنی، مصطفی مستور،نسیم مرعشی و امیرمهدی حقیقت در نمایشگاه کتاب برگزار می شود.

به گزارش ایرامکس، مراسم دیدار با پیمان خاکسار، مترجم روز یکشنبه، 23 اردیبهشت از ساعت 16، دیدار با سروش صحت، فیلمساز و نویسنده روز دوشنبه از ساعت 17، دیدار با بهمن فرمان آرا، کارگردان و نویسنده روز سه شنبه از ساعت 17،  دیدار با محسن بوالحسنی، نویسنده روز چهارشنبه، 26 اردیبهشت از ساعت 16، دیدار با مصطفی مستور، داستان نویس نیز در همان روز از ساعت 17، دیدار با نسیم مرعشی، داستان نویس روز پنجشنبه، 27 اردیبهشت از ساعت 14 و دیدار با امیرمهدی حقیقت، مترجم نیز روز پنجشنبه از ساعت 15 در نشر چشمه به نشانی راهرو 26 برگزار می شود.

فرمان آرا، سروش صحت و مصطفی مستور در نمایشگاه کتاب

فرمان آرا، سروش صحت و مصطفی مستور در نمایشگاه کتاب

فرمان آرا، سروش صحت و مصطفی مستور در نمایشگاه کتاب

سی وپنجمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «بخوانیم و بسازیم» از 19 تا 29 اردیبهشت (1403) در محل مصلی امام خمینی(ره) به شکل حضوری و در سامانه ketab.ir به صورت مجازی برگزار می شود.

پایان خبر ایرامکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فرمان آرا، سروش صحت و مصطفی مستور در نمایشگاه کتاب" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فرمان آرا، سروش صحت و مصطفی مستور در نمایشگاه کتاب"، کلیک کنید.