فروش 319 کیلو شمش طلا در مرکز مبادله+ قیمت – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ایرامکس، دیروز 18 اردیبهشت ماه 1403 و در بیست و چهارمین جلسه حراج شمش طلا که در مرکز مبادله ایران برگزار شد، 319 کیلو گرم شمش طلای استاندارد با عیار 995 در هزار معامله شد.

از مجموع 410 کیلوگرم شمش طلای عرضه شده در حراج های عمده و خرد تالار معاملات طلای این مرکز، 319 کیلوگرم با میانگین قیمت چهار میلیارد و 443 میلیون تومان به ازای هر شمش طلای استاندارد معامله شد.

گفتنی است، در مجموع 24 جلسه حراج حضوری مرکز مبادله ایران، حدود 3,5 تن شمش طلا مورد معامله قرار گرفته است.

لازم به ذکر است، عرضه کنندگان شمش طلا در مرکز مبادله ایران، واردکنندگان شمش طلا و تولیدکنندگان داخلی شمش طلا هستند. متقاضیان این تالار نیز شامل تولیدکنندگان و سازندگان فعال مصنوعات طلا، فروشندگان عمده شمش طلا، خرده فروشان طلای آبشده و بانک های عامل با تایید بانک مرکزی هستند.

فروش 319 کیلو شمش طلا در مرکز مبادله+ قیمت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فروش 319 کیلو شمش طلا در مرکز مبادله+ قیمت – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فروش 319 کیلو شمش طلا در مرکز مبادله+ قیمت – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.