فیلم| حمام تابستانی گوسفندان در منطقه خودمختار سین‌کیانگ چین

در منطقه خودمختار سین کیانگ چین، بیش از ۱.۷۵ میلیون گوسفند تحت حمام درمانی تابستانی قرار گرفتند تا بخشی از تلاش‌ها برای حفظ سلامتی خود و جلوگیری از گسترش بیماری‌ها باشد.

فیلم| حمام تابستانی گوسفندان در منطقه خودمختار سین‌کیانگ چین

آفتاب‌‌نیوز :

این حمام‌ها معمولاً در طول تابستان به گوسفندان داده می‌شود، زیرا به کاهش دمای بدن آن‌ها کمک می‌کند و از ابتلا به بیماری‌های پوستی و انگل‌ها مانند شپش گوسفند و سایر بیماری‌های انگلی نیز کمک می‌کند.

فرآیند استحمام شامل شستن گوسفند‌ها با آب و صابون و سپس اسپری کردن آن‌ها با حشره کش‌ها برای از بین بردن انگل‌هایی است که ممکن است روی بدن آن‌ها وجود داشته باشد.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم| حمام تابستانی گوسفندان در منطقه خودمختار سین‌کیانگ چین" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم| حمام تابستانی گوسفندان در منطقه خودمختار سین‌کیانگ چین"، کلیک کنید.