قتل پسر معتاد به دست پدر 80 ساله

قتل پسر معتاد به دست پدر 80 ساله

آفتاب نیوز :

ساعت 2 بامداد دوشنبه گذشته ماموران یکی از بیمارستان های پایتخت در تماس با بازپرس موسی رضازاده از مرگ مشکوک پسر 20 ساله ای خبر دادند. به دنبال گزارش این خبر تحقیقات پلیسی آغاز شد و تیم جنایی راهی بیمارستان شدند. در تحقیقات اولیه مشخص شد ساعت 10 شب یکشنبه پسر جوان توسط خانواده اش به بیمارستان منتقل شده و ساعاتی بعد با وجود تلاش کادر درمان تسلیم مرگ شده است.

در ادامه تحقیقات پدر 80 ساله مقتول به قتل اعتراف کرد و مدعی شد قصد کشتن فرزندش را نداشته است. او در تحقیقات گفت: خانه ای سه طبقه داریم که در طبقه اول من و همسرم زندگی می کنیم و در دو طبقه دیگر هم دخترهایم ساکن هستند. دو سال قبل، پسرم به خاطر رفت و آمد با افراد ناباب معتاد شد. هر چه تلاش کردم که او را برای ترک به کمپ ببریم، بی فایده بود. لحظه ای از دست رفتار های پسرم آرامش نداشتیم مدام ما را کتک می زد و با تهدید چاقو، پول می گرفت تا هزینه مواد مخدرش را تامین کند.

شب حادثه هم دوباره سراغمان آمد و درخواست پول کرد. زمانی که با مخالفت ما مواجه شد و به او گفتم از دستت خسته شدم و دیگر پولی ندارم که به تو بدهم شروع به کتک زدن مادرش کرد و بعد هم به طبقه دوم رفت و خواهرش را کتک زد. دعوا و درگیری طبقه به طبقه ادامه داشت و خودش را به طبقه سوم رساند تا خواهر دیگرش را کتک بزند.

از دستش عصبانی شده بودم، حریف او نمی شدم و او با فریاد و دعواهایش آبرویمان را برده بود. ناگهان چاقویی را که دم دستم بود برداشتم تا او را بترسانم. فقط می خواستم پسرم را بترسانم. دو ضربه به سمتش پرت کردم که ناگهان به پسرم برخورد کرد و خونین روی زمین افتاد، تازه متوجه شدم چه اتفاقی رخ داده، او را به بیمارستان رساندیم، اما جان باخت.

با اعتراف مرد سالخورده به قتل پسرش، به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت، متهم در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار داده شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل پسر معتاد به دست پدر 80 ساله" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل پسر معتاد به دست پدر 80 ساله"، کلیک کنید.