قطعی برق در شمال فلسطین اشغالی در پی حملات مقاومت لبنان

قطعی برق در شمال فلسطین اشغالی در پی حملات مقاومت لبنان

به گزارش ایرامکس به نقل از ایرامکس، روزنامه هاآرتص امروز شنبه نوشت در پی موشکی که از جنوب لبنان شلیک شد و به خط اصلی برق اصابت کرد، برق محله هایی از شهرک «کریات شمونا» قطع شد.

حزب الله لبنان از زمان حمله رژیم صهیونیستی به غزه، در حمایت از مردم این باریکه و مقاومت فلسطین، بی وقفه فلسطین اشغالی را بمباران می کند تا جایی که شهردار شهرک «مرگلیوت» امروز اعتراف کرد: هفته بسیار خشونت آمیزی در شمال در مرز با لبنان سپری شد و هر لحظه ممکن بود به دست حزب الله جراحت ببینیم .

وی همچنین اظهارات ارتش رژیم صهیونیستی را در مورد حذف حزب الله و آسیب رساندن به توانایی مانور آن را «بی پایه» دانست و در ادامه گفت خسارت در شمال فلسطین اشغالی بسیار سنگین است و آینده به هیچ وجه معلوم نیست.

کمی پیشتر حزب الله لبنان دو پایگاه صهیونیستی «السماقه» و «رویسه القرن» را با موشک هدف قرار گرفت.

310310

قطعی برق در شمال فلسطین اشغالی در پی حملات مقاومت لبنان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قطعی برق در شمال فلسطین اشغالی در پی حملات مقاومت لبنان" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قطعی برق در شمال فلسطین اشغالی در پی حملات مقاومت لبنان"، کلیک کنید.