قم مهد علم و دانش است و در تولید محتوا بسیار نقش آفرین است

قم مهد علم و دانش است و در تولید محتوا بسیار نقش آفرین است

سید ابراهیم رییسی در مراسم افتتاح پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار در استان قم گفت: قم مهد علم و دانش است و در تولید محتوا بسیار نقش آفرین است.

به گزارش ایرامکس، سید ابراهیم رییسی رییس جمهور در مراسم افتتاح پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کار در استان قم، اظهار کرد: زندگی مردم بر بستر فضای مجازی قرار داده شده و هیچ دستاورد بشر به این سرعت رشد نکرده و زندگی بشر را تحت تاثیر قرار نداده است. کسب و کار، انتقال دانش و انواع سرگرمی ها، ارتباطات ملی و سازمانی در این بستر است.

وی ادامه داد: سرعت و شتاب گرفتن انتقال فیبر نوری یکی از برنامه های دولت است. تمام استان گلستان به فقیر نوری مجهز شد. قم مهد علم و دانش است و در تولید محتوا بسیار نقش آفرین است. موسسات علمی، دانشگاه ها، حوزه ها در حال تولید محتوا هستند و انتقال این محتوا به داخل و خارج کشور اهمیت ویژه و خاص دارد. افزایش سرعت فضای مجازی برای مراکز علمی و فرهنگی اهیمت دارد و این کار یک زیرساخت فرهنگی برای انتقال دانش است.

رییس جمهور با بیان اینکه در سراسر کشور 7.5 میلیون خانوار از امکان فیبر نوری می توانند استفاده کنند، تصریح کرد: در کل استان قم اکنون امکان استفاده از فیبر نوری ممکن شده است. ان شاءالله این شبکه را در سراسر کشور گسترش دهیم.

رییسی در پایان گفت: از ابتدا به وزیر ارتباطات درباره مساله سرعت شبکه صحبت کردم و وی وعده افزایش سرعت را داد و این کار در حال انجام است. حتی کسی هم که بازی می کند، نباید از او حال گیری شود. حال گیری در کسب و کار و بازی خوب نیست.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قم مهد علم و دانش است و در تولید محتوا بسیار نقش آفرین است" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قم مهد علم و دانش است و در تولید محتوا بسیار نقش آفرین است"، کلیک کنید.