قیمت بیت کوین تا این رقم کاهش یافت

قیمت بیت کوین تا این رقم کاهش یافت

به گزارش ایرامکس،قیمت بیت کوین به دنبال نگرانی در مورد نرخ بالای بهره بانک مرکزی آمریکا و افزایش نظارت های امنیتی در مورد برخی از بزرگ ترین بازیگران صنعت ارزهای مجازی کاهش یافته است.

ایرامکس در خبری نوشت: قیمت بیت کوین یک بار دیگر به سمت پایین ترین حدی که طی دو ماه گذشته معامله می شد سیر می کند. بیت کوین در اواخر آوریل تا 57 هزار دلار پایین آمد و از اوج اوایل ماه مارس فاصله گرفته است.

بیت کوین 0.73 درصد از ارزش خود را طی 24 ساعت گذشته از دست داده و به 6219 به دلار رسیده است. خروج سرمایه از ارزهای مجازی مخصوصاً از صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین از دلایل پایین آمدن قیمت آن بوده است.

نگرانی در مورد افزایش بررسی های نظارتی علیه سرمایه های مجازی هم بر قیمت بیت کوین تاثیر گذاشته است. پلتفرم معاملاتی رابین هود مارکتس اعلام کرد با بازرسی های کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا در مورد تجارت ارزهای مجازی مواجه شده است.

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قیمت بیت کوین تا این رقم کاهش یافت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قیمت بیت کوین تا این رقم کاهش یافت"، کلیک کنید.