متاثر از داستان های ویکتور هوگو/واکنش منتقدان به دختری با سوزن

متاثر از داستان های ویکتور هوگو/واکنش منتقدان به دختری با سوزن

به گزارش خبرگزاری ایرامکس،یکی از این کودکان فرزند خودش بود اما بقیه آن ها توسط مادرانی که فرزندان خارج از روابط زناشویی به دنیا آورده بودند با این باور که او از آن ها مراقبت می کند و خانه های جدیدی برای شان پیدا خواهد کرد به او سپرده شده بودند.دختری با سوزن به جای دنبال کردن خود داگمار،به شکلی هوشمندانه یکی از همین مادران را دنبال می کند و بر موقعیت متزلزل و پرمخاطره ای که زنان در دوران پس از جنگ با آن روبرو هستند متمرکز می شود

دنیای تصویر نوشت:کارولین(سونی) به عنوان یک خیاط و دوزنده در کارخانه ای کار می کند که برای سربازان یونیفورم تولید می کند.او با ترس از این که همسرش در جنگ کشته شده باشد با صاحب کارخانه رابطه برقرار می کند اما خانواده سطح بالای او کارولین را پس می زنند و زمانی که او تلاش ناموفقی به خرج می دهد تا فرزندش را در یک حمام سقط کند این دو زن همدیگر را ملاقات می کنند.در تلاش و تقلاهای کارولین و هر یک از کاراکترهایی که او با آن ها روبرو می شود پژواکی از داستان های ویکتور هوگو وجود دارد ازجمله داگمار که رفتارش نشان از زنی دارد که تلاش می کند راه خود را در جهانی ناممکن پیدا کند و هر کاری که لازم است انجام دهد تا بتواند سرش را بالا بگیرد.کارولین را نمی توان به خاطر اشتیاقش برای انجام همین کار سرزنش کرد.بنابراین،بچه اش را نگه می دارد و بعد از زایمان به داگمار می سپارد.داگمار به او می گوید “کار درستی کردی” و زن های دیگری هم که سر راه او قرار می گیرند همین جمله را همچون یک مانترا تکرار می کنند.فون هورن و همکار نویسنده او موفق می شوند تعادل جذاب و تاثیرگذاری بین حقیقی بودن این قصه و داستان ملهم از آن ایجاد کنند. فیلم برداری سیاه و سفید درخشان فیلم به نحوی حسی شبیه رویا و مستند ایجاد می کند.

موفقیت این اثر درخشان مرهون حقیقت تیره و خشن مستتر در آن است.دیرهولم به حدی نقش داگمار را دقیق ایفا می کند که بدون فدا کردن واقعیت وجودی خودش می تواند به لحظاتی واقعی از نمایش هیولاگون داگمار دست پیدا کند.فون هورن با فیلم دختری با سوزن جایگاه برجسته ای به دست آورده است و این اثر پتانسیل زیادی برای کسب جایزه دارد.او یک استاد چیره دست و با استعداد و دختری با سوزن یک پیروزی بی چون و چرا و مسحورکننده است.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "متاثر از داستان های ویکتور هوگو/واکنش منتقدان به دختری با سوزن" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "متاثر از داستان های ویکتور هوگو/واکنش منتقدان به دختری با سوزن"، کلیک کنید.