مراسم ترحیم شهید امیرعبداللهیان برگزار شد

مراسم ترحیم شهید امیرعبداللهیان برگزار شد

مراسم ترحیم حسین امیرعبداللهیان، وزیر شهید امورخارجه بعد از ظهر امروز (جمعه) برگزار شد.

به گزارش ایرامکس، این مراسم با حضور خانواده شهید امیرعبداللهیان، مقامات لشکری و کشوری، کارکنان و معاونان و مدیران وزرات خارجه و سفیران خارجی مقیم در تهران در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.

محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری، علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت، سردار سلامی فرمانده کل سپاه، حجت الاسلام ابوترابی امام جمعه موقت تهران از جمله شرکت کنندگان در این مراسم هستند.

پیکر شهید حسین امیرعبداللهیان روز پنجشنبه پس از تشییع در وزارت خارجه و شهر ری در حرم حضرت شاه عبدالعظیم حسنی به خاک سپرده شد.

رییس جمهور ایران، روز یک شنبه، برای افتتاح سد مرزی «قیزقلعه سی» به استان آذربایجان شرقی سفر کرده بود و بالگرد حامل او در مسیر بازگشت به تبریز در «جنگل دیزمار» در محدوده عمومی بین ورزقان و جلفا استان آذربایجان شرقی دچار سانحه شد. در پی این حادثه، رییس جمهور و وزیر خارجه ایران و دیگر همراهان شان به شهادت رسیدند.

این خبر تکمیل می شود.

مراسم ترحیم شهید امیرعبداللهیان برگزار شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مراسم ترحیم شهید امیرعبداللهیان برگزار شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مراسم ترحیم شهید امیرعبداللهیان برگزار شد"، کلیک کنید.