مسمومیت سرکرده گروه تروریستی تحریرالشام/ الجولانی در بستر مرگ؟

مسمومیت سرکرده گروه تروریستی تحریرالشام/ الجولانی در بستر مرگ؟

به گزارش ایرامکس منابع میدانی در ادلب سوریه اعلام کردند که «ابومحمد الجولانی» سرکرده گروه تروریستی هیئت تحریر الشام یا همان جبهه النصره سابق در جریان سفر ۱۰ روز پیش خود در ادلب در معرض مسمومیت قرار گرفته است.

به نقل از ایرامکس این منابع به المیادین گفتند که الجولانی چند روزی از مشکلات سلامتی رنج می‌بُرد و موضوع مخفی نگه داشته شد، اما در نهایت مشخص شد که در نوشیدنی او در جریان سفر به ادلب ماده سمی وجود داشته است.

منابع مذکور افزودند که سرویس امنیتی وابسته به الجولانی تحقیقات گسترده‌ای را در مورد صاحبان مراکزی که او از آنها بازدید کرده و در معرض مسمومیت قرار گرفته است، آغاز کرده‌اند.

منابع میدانی در ادلب همچنین گفتند که الجولانی به دلیل برخی عوارض جانبی ناشی از قرار گرفتن در معرض یک ماده سمی همچنان در بستر و تحت مراقبت است.

این منابع خاطرنشان کردند که اتهامات پیرامون یکی از سرکرده‌های گروه موسوم به «ارتش آزاد» می‌چرخد که الجولانی به خانه او رفته بود تا از گروه تحت فرمانش بخواهد در اعتراضات علیه الجولانی شرکت نکنند.

311311

مسمومیت سرکرده گروه تروریستی تحریرالشام/ الجولانی در بستر مرگ؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مسمومیت سرکرده گروه تروریستی تحریرالشام/ الجولانی در بستر مرگ؟" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مسمومیت سرکرده گروه تروریستی تحریرالشام/ الجولانی در بستر مرگ؟"، کلیک کنید.