مطهری تا اطلاع ثانوی سرمربی تراکتور

مطهری تا اطلاع ثانوی سرمربی تراکتور

حمید مطهری تا زمان آمدن یحیی گل محمدی سکان هدایت تراکتور را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش ایرامکس، پس از جدایی پاکو خمس از نیمکت تراکتور، گمانه زنی های زیادی درباره جانشین او مطرح شد.

قضیه کریس کلمن ولزی منتفی شد و در حالی که مالک و سران باشگاه تراکتور وعده حضور مربی خارجی داده بودند، نام یحیی گل محمدی به میان آمد.

بنا به گفته سران باشگاه تراکتور، برخی مسایل – که اعلام نشده – باعث عدم حضور یحیی گل محمدی روی نیمکت تراکتور شده اما سوای این قضیه، بعید به نظر می رسد خود یحیی در این برهه و 6 – 5 بازی مانده به پایان فصل در تبریز حضور پیدا کند.

در نهایت باشگاه تراکتور، حمید مطهری، مربی سابق تیم ملی را به کادر فنی خود اضافه کرده و مسیولیت فنی تیم را به او سپرده است.

سرمربی موقت، مربی و مسیول فنی، جملگی نام هایی هستند که برای توصیف سمت مطهری در تراکتور استفاده می شوند اما با این حال او تا آمدن یحیی گل محمدی سکان هدایت تی تی ها را بر عهده خواهد داشت.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مطهری تا اطلاع ثانوی سرمربی تراکتور" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مطهری تا اطلاع ثانوی سرمربی تراکتور"، کلیک کنید.