معرفی برترین های رویداد قرآنی «شمس الضحی» در شهر صدرا

معرفی برترین های رویداد قرآنی «شمس الضحی» در شهر صدرا

ایرامکس/فارس مراسم اختتامیه رویداد بزرگ قرآنی شمس الضحی در شهر صدرا شیراز برگزار و برترین های هر رشته معرفی شد.

در این مراسم که عصر امروز، 23 خرداد با حضور امام جمعه صدرا و برخی مسیولان شهری و آموزش و پرورش برگزار شد، از برترین ها در رشته های مختلف قرآنی تجلیل به عمل آمد.

شهردار صدرا در این مراسم با بیان اینکه امروز از 120 نفر تجلیل شد، گفت: از این بین 44 نفر آقا و 76 نفر خانم هستند.

مجتبی پارسایی افزود: این برگزیدگان در رشته های مفاهیم، حفظ و عمومی معرفی می شوند و علاوه بر این، در بخش های رویدادهای هنری نیز از نفراتی تجلیل شد. 

وی ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه رویداد قرآنی شمس الضحی در ادوار بعد به شکل گسترده تری برگزار شود، گفت: امیدواریم برگزیدگان این دوره، سفیران قرآنی خوبی در سطح جامعه باشند.

خداکرم فیروزمند، عضو شورای شهر صدرا نیز با بیان اینکه برگزاری رویداد شمس الضحی برای اولین بار در شهر صدرا اتفاق ارزشمندی محسوب می شود، گفت: یاد دادن قرآن موجب کسب نیکی است و خوشحال هستیم که نوجوانان این شهر تا این اندازه به قرآن علاقه مند هستند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معرفی برترین های رویداد قرآنی «شمس الضحی» در شهر صدرا" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معرفی برترین های رویداد قرآنی «شمس الضحی» در شهر صدرا"، کلیک کنید.