مفقود شدن دختر جوان در جنگل دشت شاد میامی/ دستور استاندار سمنان برای جست وجوی دقیق

مفقود شدن دختر جوان در جنگل دشت شاد میامی/ دستور استاندار سمنان برای جست وجوی دقیق

ایرامکس/سمنان به دنبال مفقود شدن یک دختر جوان در جنگل دشت شاد میامی، استاندار سمنان خواستار بسیج امکانات برای یافتن این دختر 24 ساله شد.

سیدمحمدرضا هاشمی شامگاه سه شنبه، 18 اردیبهشت طی یک دستور فوری، خواستار بسیج تمامی امکانات و نیروی انسانی، به منظور پیدا کردن دختر 24 ساله مفقودی در شهرستان میامی شد.

استاندار سمنان با توجه به اعلام مفقودی این دختر جوان در جنگل دشت شاد شهرستان میامی، ضمن تماس تلفنی با مسیولان مرتبط از جمله فرماندار شهرستان میامی، دستور داد تمامی امکانات، تجهیزات و توان نیروی انسانی موجود به همراه تیم های کمکی از سایر شهرستان ها و در صورت نیاز از سایر استان های همجوار، نسبت به جست وجوی دقیق منطقه تا حصول نتیجه اقدام شود.

وی تاکید کرد: از هیچ کوششی در این زمینه به منظور رفع دغدغه مندی خانواده این دختر مفقود شده دریغ نشود.

گفته می شود، دختر 24 ساله حوالی ساعت 14 روز سه شنبه، 18 اردیبشهت به قصد پیاده روی از منزل خارج شده و به سمت جنگل دشت شاد حرکت کرده ولی تاکنون باز نگشته است. به دنبال اعلام این خبر، نیروهای مردمی و امدادی با استفاده از تجهیزات و امکانات موجود، به صورت گسترده عملیات جست وجو را آغاز کرده اند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مفقود شدن دختر جوان در جنگل دشت شاد میامی/ دستور استاندار سمنان برای جست وجوی دقیق" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مفقود شدن دختر جوان در جنگل دشت شاد میامی/ دستور استاندار سمنان برای جست وجوی دقیق"، کلیک کنید.