مقامات آمریکایی: اسراییل در کنترل گذرگاه رفح از خط قرمز بایدن عبور نکرد

مقامات آمریکایی: اسراییل در کنترل گذرگاه رفح از خط قرمز بایدن عبور نکرد

مقامات آمریکایی درباره عملیات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در گذرگاه رفح که آن را به کنترل خود درآورد، گفتند، این رژیم در این عملیات از خط قرمزی که رییس جمهور آمریکا تعیین کرده، عبور نکرده است.

به گزارش ایرامکس، مقامات آمریکایی در گفت وگو با وبگاه خبری آکسیوس مدعی شدند، بر این عقیده هستند که عملیات نظامی رژیم صهیونیستی برای کنترل بر گذرگاه رفح از خط قرمزی که «جو بایدن» رییس جمهور آمریکا تعیین کرده، عبور نکرده است.

این مقامات همچنین گفتند، واشنگتن در حال بررسی تعلیق محموله های سلاح به رژیم صهیونیستی یا محدود کردن استفاده از آن در صورت آغاز عملیات بزرگ در رفح است.

آن ها اعلام کردند، جو بایدن، رییس جمهور آمریکا و بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، در گفت وگوی تلفنی در روز دوشنبه، عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در گذرگاه رفح را بررسی کردند و بایدن نسبت به این عملیات هیچ اعتراضی نکرد.

رژیم صهیونیستی، گذرگاه رفح بین غزه و مصر را تصرف کرده و انتقال کمک های بشردوستانه متوقف شده است.
پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقامات آمریکایی: اسراییل در کنترل گذرگاه رفح از خط قرمز بایدن عبور نکرد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقامات آمریکایی: اسراییل در کنترل گذرگاه رفح از خط قرمز بایدن عبور نکرد"، کلیک کنید.