مقدمات آزادی ۱۳۷ زندانی دارای شرایط خاص فراهم شد

مقدمات آزادی ۱۳۷ زندانی دارای شرایط خاص فراهم شد

رئیس کل دادگستری استان تهران از فراهم شدن مقدمات آزادی ۱۳۷ نفر زندانی دارای شرایط خاص خبر داد.

به گزارش ایرامکس، علی القاصی رئیس کل دادگستری استان تهران از فراهم شدن مقدمات آزادی ۱۳۷ نفر از زندانیان دارای شرایط خاص با پرداخت ۶۵ میلیارد ریال توسط موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) خبر داد و گفت: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص زندانیان دارای بدهی مالی و دستورات ریاست قوه قضاییه در این رابطه با واریز بیش از ۵۵ میلیارد ریال توسط موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) به حساب امور مالی دادگستری استان و با همت شورای حل اختلاف مستقر در زندان‌ها و دعوت شکات در جلسه صلح و سازش تعداد ۱۳۷ نفر از زندانیان که دارای شرایط لازم بودند و یا زنانی که مادریا فرزند خردسال داشتند و مبلغ کل بدهی حدودا ۸۶ میلیارد ریال بود پس از برگزاری جلسات صلح و سازش در نهایت با پرداخت ۶۵ میلیارد ریال مقدمات آزادی آنان فراهم شد تا به آغوش گرم خانواده بازگردند.

رئیس کل دادگستری استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: همچنین به میزان حدودا ۳ تن برنج توسط خیرین جهت اهدا به خانواده‌های بی بضاعت و مستحق، جهت تامین بخشی از معیشت زندگی خانواده زندانیان دارای شرایط خاص تحویل داده شد.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مقدمات آزادی ۱۳۷ زندانی دارای شرایط خاص فراهم شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مقدمات آزادی ۱۳۷ زندانی دارای شرایط خاص فراهم شد"، کلیک کنید.