مهدی قایدی می‌خواهد راه طارمی را برود!

مهدی قایدی می‌خواهد راه طارمی را برود!

آفتاب‌‌نیوز :

مهدی قایدی بازیکنی است که طی روز‌های اخیر صحبت‌های زیادی در مورد بازگشتش به استقلال شده است و حتی اینطور عنوان شده است که آبی‌ها قرار است برای جذب او راهی امارات شوند تا با مدیران باشگاه شباب الاهلی مذاکره کنند.

با این حال طبق شنیده‌ها مهدی قایدی خودش دوست دارد راه مهدی طارمی را در پیش بگیرد و فصل آینده به یک تیم معمولی در فوتبال پرتغال برود و بعد از آن بتواند در تیم‌های بزرگ‌تر فوتبال دنیا بازی کند.

البته همه این‌ها در شرایطی است که تیمی پیدا شود که بتواند مبلغ سنگین رضایتنامه قایدی را پرداخت کند و به همین دلیل حضور او در فوتبال پرتغال هنوز قطعی نیست.

در این بین استقلالی‌ها امید زیادی دارند بتوانند با حضور قایدی خط حمله شان را تقویت کنند، اما این باشگاه هم توان پرداخت پول رضایتنامه او را ندارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهدی قایدی می‌خواهد راه طارمی را برود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهدی قایدی می‌خواهد راه طارمی را برود!"، کلیک کنید.