مهلت ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال 1402 اعلام شد

مهلت ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال 1402 اعلام شد

دفتر خدمات ارزی و مالی سازمان توسعه تجارت ایران مهلت ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال 1402 را تا پایان تیرماه اعلام کرد.

به گزارش ایرامکس، بر اساس نامه ناهید دشتدار، مدیرکل دفتر خدمات ارزی و مالی سازمان توسعه تجارت ایران، با توجه به ضرورت اطلاع صادرکنندگان سال 1402 از مهلت ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال یاد شده و موضوع برخورداری از معافیت های مالیاتی، مهلت استفاده از پروانه های صادراتی 1402 و بهره مندی از معافیت های مالیاتی این سال تا پایان تیرماه سال جاری خواهد بود.

همچنین در این نامه تاکید شده صادرکنندگان اقدامات خود را برای ایفای تعهدات ارزی سال 1402 بر اساس مهلت پایان تیر ماه سال جاری تنظیم کنند تا پس از اتمام این مهلت، درگیر چالش های ناشی از عدم ایفای تعهدت ارزی حاصل از صادرات نشوند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مهلت ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال 1402 اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مهلت ایفای تعهدات ارزی حاصل از صادرات سال 1402 اعلام شد"، کلیک کنید.