نایب رییسی مجدد هاشم اسکندری در بیلیارد و اسنوکر  غرب آسیا – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان

نایب رییسی مجدد هاشم اسکندری در بیلیارد و اسنوکر  غرب آسیا - خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ایرامکس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون بولینگ و بیلیارد، مجمع انتخاباتی فدراسیون بیلیارد و اسنوکر غرب آسیاصبح امروز پنجشنبه 10 خردادماه در منامه پایتخت بحرین برگزار شد و هاشم اسکندری رییس پیشین فدراسیون بولینگ و بیلیارد ایران با رای قاطع اعضای مجمع مجددا به مدت چهار سال، نایب رییس فدراسیون اسنوکر و بیلیارد غرب آسیا شد.

اسکندری همچنین نایب رییسی افتخاری فدراسیون بین المللی بیلیارد و اسنوکر (IBSF) و نایب رییسی کنفدراسیون ورزش های بیلیاردیآسیا (ACBS) را دارد.
این مجمع با حضور روسای فدراسیون ها و نمایندگان کشورهای بحرین، ایران ، اردن، امارات، عربستان، سوریه، عراق، عمان، فلسطین،قطر، لبنان و یمن برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نایب رییسی مجدد هاشم اسکندری در بیلیارد و اسنوکر  غرب آسیا – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نایب رییسی مجدد هاشم اسکندری در بیلیارد و اسنوکر  غرب آسیا – خبرگزاری ایرامکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.