نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود

نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود

به گزارش ایرامکس به نقل از ایرامکس، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اعضای کابینه خود قول داد جنگ را متوقف نکند.

به گزارش سازمان رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی، نخست وزیر اسراییل احتمال دستیابی به توافق را نیز بسیار ضعیف ارزیابی کرد.

نتانیاهو به اعضای کابینه خود همچنین گفت: بایدن شروط واقعی که اسراییل با آن درباره آتش بس موافقت کرده است، ارایه نکرده است.

اخیرا جو بایدن رییس جمهور آمریکا طرح و پیشنهادی را ارایه کرده مبنی بر این که آتش بس فراگیر در نوار غزه حاکم شود، نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی از این منطقه خارج شوند، علاوه بر این آزادی اسرا، بازگشت ساکنان شمال نوار غزه به خانه هایشان و نیز افزایش روند کمک رسانی ها به نوار غزه برای حمایت از نیازهای انسانی در این منطقه از دیگر موضوعاتی بوده که در طرح پیشنهادی مطرح شده است.

پبشتر دفتر «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به این طرح پیشنهادی اعلام کرده بود که نتانیاهو مصمم است جنگ را تا زمانی که تمامی اهدافش محقق نشده، پایان ندهد.

310310

نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتانیاهو: قرار نیست جنگ در غزه متوقف شود"، کلیک کنید.