نتایج ششمین دوره انتخابات هییت مدیره خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی اعلام شد

نتایج ششمین دوره انتخابات هییت مدیره خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی اعلام شد

ایرامکس/آذربایجان شرقی نتایج ششمین دوره انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان آذربایجان شرقی که به صورت الکترونیکی برگزار شد، اعلام شد.

در انتخابات هییت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان آذربایجان شرقی که امروز چهارشنبه به صورت الکترونیکی برگزار شد از 278 نفر واجد شرایط حضور در انتخابات استان 209 نفر مشارکت کردند که نشان از مشارکت 75.18 درصدی اصحاب رسانه استان آذربایجان شرقی دارد.

پس از پایان انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان آذربایجان شرقی در بخش مدیران مسیول، داود هوشیار با 121 رای به عنوان عضو اصلی، حمیده بردباری با 101 رای عضو اصلی و مرتضی شفیعی با 62 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

در بخش خبرنگاران نیز محمدرضا علی اشرفی با 128 رای عضو اصلی، علی حسین حسنی توفیقی با 105 رای عضو اصلی، مهدی جمالی با 79 رای عضو اصلی و شاهین محمودی با 58 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

در بخش نمایندگی روزنامه ها نیز احمد مرادپور با 128 رای عضو اصلی و علی محمدرضا محمدپور با 47 رای عضو علی البدل تعیین شد.

در بخش نمایندگی خبرگزاری ها نیز اسد بابایی با 135 رای به عنوان عضو اصلی و رضا حلیمی با 43 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

به گزارش ایرامکس، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی، در انتخابات بازرسان خانه مطبوعات نیز علی سلیمی با 117 رای عضو اصلی، محمدحسن علملو با 43 رای عضو اصلی و حمید حمیدی با 25 رای به عنوان بازرس علی البدل تعیین شد.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتایج ششمین دوره انتخابات هییت مدیره خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتایج ششمین دوره انتخابات هییت مدیره خانه مطبوعات استان آذربایجان شرقی اعلام شد"، کلیک کنید.