نماهنگ «من نوکر حسینم» رونمایی می شود

تولیدی جدید از بنیاد فرهنگی روایت فتح؛

نماهنگ «من نوکر حسینم» رونمایی می شود

نماهنگ «من نوکر حسینم» با صدای بهنام غافلی در آستانه اعیاد شعبانیه و ولادت امام حسین (ع) رونمایی خواهد شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، همزمان با اعیاد شعبانیه و ولادت با سعادت حضرت سید الشهدا (ع) از نماهنگ «من نوکر حسینم» با صدای بهنام غافلی و با شعری از امیر طلاجوران، از جدید ترین تولیدات موسیقیایی بنیاد فرهنگی روایت فتح رونمایی خواهد شد.

نماهنگ «من نوکر حسینم» با مضمون تاثیر فرهنگ دینی بر تربیت کودکان ونوجوانان و پای بندی به شعایر اخلاقی تولید شده است..

عوامل سازنده نماهنگ عبارتند از: کارگردان: امیر نقدی، تنظیم: مهدی سوسنی، شاعر: امیر طلاجوران و با همخوانی گروه سرود احسان
نماهنگ «من نوکر حسینم» از تولیدات جدید بنیاد فرهنگی روایت فتح است.

پیش از این نیز نماهنگ «مقاومت» در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و نیرو های جبهه مقاومت توسط این بنیاد در آبان ماه تولید و در فضای مجازی و رسانه ملی منتشر شد.

نماهنگ «من نوکر حسینم» رونمایی می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نماهنگ «من نوکر حسینم» رونمایی می شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نماهنگ «من نوکر حسینم» رونمایی می شود"، کلیک کنید.