نمایش مستند «هما» گلاره عباسی در مسابقه جهانی فیلم

نمایش مستند «هما» گلاره عباسی در مسابقه جهانی فیلم

به گزارش خبرگزاری ایرامکس، «هما» عنوان مستندی به کارگردانی گلاره عباسی، تهیه کنندگی درسای شفیعی و پخش کنندگی کمپانی Raft Films است که در آخرین حضور خارجی خود در بیستمین جایزه مسابقه جهانی فیلم نمایش داده شد.

مسابقه جهانی فیلم (Accolade Global Film Competition) جایزه بشردوستانه سالانه خود را برای خدمات اختصاصی به عدالت اجتماعی، رفاه حیوانات، مسایل سیاسی، زیست محیطی، سلامتی، معلولیت یا آگاهی آگاهانه اعطا می کند.
این فستیوال آمریکایی 4 تا 7 ژوین (15 تا 18 خرداد) برگزار شد.

مستند «هما» روایت زندگی هما هماوندی است؛ زنی با اعتماد به نفس که در کمپ ترک اعتیاد کار می کند و مشکلات و محدودیت هایی که در زندگی دارد مانع از حضورش در عرصه اجتماعی نمی شود.

مستند «هما» پیش از این در جشنواره فیلم شانس سلطنتی (A Royal Chance Film Festival) و جشنواره فیلم مستند ملبورن استرالیا شرکت کرده و دیپلم افتخار جشنواره FicFusa لز کشور کلمبیا را دریافت گرفته است.

دیگر عوامل این مستند عبارتند از: مشاور کارگردان: پژمان تیمورتاش، مجری طرح: کتایون ارسنجانی، فیلمبردار: گلاره کیازند، تدوین: حمید نجفی راد، موسیقی: ماهگل مقتدر، صدابردار: محمود کاشانی و نوید ایرامکس، صداگذار: عرفان ابراهیمی.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایش مستند «هما» گلاره عباسی در مسابقه جهانی فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایش مستند «هما» گلاره عباسی در مسابقه جهانی فیلم"، کلیک کنید.