هشدار روسیه به اقدام تحریک آمیز اروپا: برخورد شدید می کنیم

هشدار روسیه به اقدام تحریک آمیز اروپا: برخورد شدید می کنیم

به گزارش ایرامکس، ماریا زاخارووا روز سه شنبه در گفت وگو با رادیو اسپوتنیک اعلام کرد: غرب در صورت هرگونه اقدام برای مسدود کردن دارایی های روسیه، با برخورد شدید مسکو مواجه خواهد شد.

به گزارش ایرنا، به دنبال جنگ میان روسیه و اوکراین، آمریکا و متحدان آن تبادل مالی با بانک مرکزی و وزارت دارایی روسیه را ممنوع اعلام و افزون بر 300 هزار میلیارد دلار دارایی مسکو در کشورهای خود را مسدود کرد. در ادامه این روند دیروز (دوشنبه) اتحادیه اروپا قانونی تصویب کرد که به موجب آن سود کلان دارایی های مسدود شده بانک مرکزی روسیه به عنوان اولین اقدام غرب برای بازسازی اوکراین مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه این اقدام غرب را «دزدی» خواند و افزود: پاسخ روسیه به این اقدام «بسیار شدید» خواهد بود.

وی گفت: از آنجا که روسیه این اقدام را دزدی تلقی می کند، برخورد با آن نیز به طریق متناسب و در قالب اقدام متقابل برای مسدود کردن دارایی های آمریکا و اتحادیه اروپا صورت می گیرد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار روسیه به اقدام تحریک آمیز اروپا: برخورد شدید می کنیم" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار روسیه به اقدام تحریک آمیز اروپا: برخورد شدید می کنیم"، کلیک کنید.