هلاکت یک صهیونیست و زخمی شدن ۱۷ نظامی دیگر در کمین نیروهای مقاومت

هلاکت یک صهیونیست و زخمی شدن ۱۷ نظامی دیگر در کمین نیروهای مقاومت

ارتش رژیم صهیونیستی بامداد پنجشنبه از هلاکت یک سرباز و مجروح شدن چند تن دیگر در کمین مقاومت فلسطینی در نزدیکی شهر «جنین» در شمال کرانه باختری خبر داد.

به گزارش ایرامکس، وبگاه عبری «حدشوت بزمان» گزارش داد بمب بزرگ کار گذاشته شده در مسیر خودروهای ارتش رژیم صهیونیستی منجر به زخمی شدن ۱۷ نظامی شده که وضعیت سلامتی برخی از آنها وخیم گزارش شده است.

این پایگاه خبری عبری همچنین گزارش داد جزئیات اولیه از حادثه جنین حاکی از آن است ۲ بمب کار گذشته شده در نزدیکی یک خودروی زرهی ارتش رژیم اشغالگر از نوع «پلنگ» که در مسیر در حال حرکت بوده منفجر شده است.

در ادامه این گزارش آمده است سه بالگرد متعلق به ارتش رژیم صهیونیستی در تخلیه مجروحان این حادثه مشارکت داشته و مجروحان به بیمارستان‌ منتقل شده‌اند که وضعیت دست‌کم چهار تن از آنها وخیم گزارش شده است.

نظامیان صهیونیست چهارشنبه شب به شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری یورش برده و با نیروهای مقاومت فلسطین وارد درگیری شدند.

پایان خبر ایرامکس

هلاکت یک صهیونیست و زخمی شدن ۱۷ نظامی دیگر در کمین نیروهای مقاومت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هلاکت یک صهیونیست و زخمی شدن ۱۷ نظامی دیگر در کمین نیروهای مقاومت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هلاکت یک صهیونیست و زخمی شدن ۱۷ نظامی دیگر در کمین نیروهای مقاومت"، کلیک کنید.