همه راه های شهرستان سرخس بازگشایی شد

همه راه های شهرستان سرخس بازگشایی شد

ایرامکس/خراسان رضوی معاون هماهنگی عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری سرخس گفت: با تلاش نیروهای راهداری، پلیس راه و مشارکت و همکاری سایر دستگاه های خدمات رسان تمامی مسیرهای شهرستان سرخس که به دلیل سیلاب مسدود بودند بازگشایی شدند.

 محمد رفیعی در گفت و گو با ایرامکس در خصوص آخرین وضعیت سیلاب در شهرستان سرخس اظهار کرد: برابر اعلام سازمان هواشناسی تاکنون بالغ بر 40 میلیمتر در شهرستان سرخس بارندگی داشته ایم.

وی با بیان اینکه با تلاش نیروهای راهداری، پلیس راه و مشارکت و همکاری سایر دستگاه های خدمات رسان تمامی مسیرهای شهرستان سرخس که به دلیل سیلاب مسدود بودند بازگشایی شدند، افزود: فقط مقداری در برخی مناطق به دلیل گل و لایی که بر روی جاده وجود دارد تردد با احتیاط انجام شود.

معاون هماهنگی عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری سرخس عنوان کرد: به جز دو مورد ورود سیلاب به منزل مسکونی در شهر مزداوند هیچ مشکل دیگری تاکنون گزارش نشده است که همان هم با تلاش های نیروهای بسیج رفع و ایمن سازی صورت گرفت.

وی با اعلام اینکه تمامی نیروهای خدمات رسان در آماده باش کامل هستند، خاطرنشان کرد: هرچند شب گذشته سه مورد قطعی برق در شهرستان داشتیم تمامی آنها برطرف شده و اکنون هیچ مشکلی در برق و آب شرب نداریم.

رفیعی افزود: تنها مشکل در فیبر نوری خط ایرانسل است که با پیگیری های صورت گرفته احتمالاً فردا صبح رفع اختلال خواهد شد، همچنین دو مورد اسکان اضطراری تاکنون داشته ایم که اقدامات لازم صورت گرفته است.

معاون هماهنگی عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری سرخس از شهروندان خواست ضمن پرهیز از ترددهای غیرضروری از حضور در مسیر رودخانه ها امتناع کنند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همه راه های شهرستان سرخس بازگشایی شد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همه راه های شهرستان سرخس بازگشایی شد"، کلیک کنید.