همکاری بیش از 650 شرکت دانش بنیان با مجموعه وزارت نفت

همکاری بیش از 650 شرکت دانش بنیان با مجموعه وزارت نفت

ایرامکس/خراسان رضوی وزیر نفت از همکاری بیش از 650 شرکت دانش بنیان با مجموعه وزارت نفت خبر داد.

جواد اوجی امروز 19 بهمن ماه، در حاشیه بازدید از رویداد ملی روایت پیشرفت که در محل دایمی نمایشگاه های آستان قدس رضوی مشهد مقدس در حال برگزاری است، در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: خوشبختانه همین نوع نمایشگاه در قم نیز برگزار شد و عزیزان طلاب و نخبگان زحمت روایت دستاوردهای دولت را در بخش های مختلف کشیدند تا به سمع و نظر مردم رسانده شود.

وی با بیان اینکه بنده بازدیدهای زیادی در طول سال های فعالیت کاری خود از نمایشگاه های مختلف در حوزه صنعت نفت داشته ام، افزود: به جرات می توان گفت این نمایشگاه یکی از نمایشگاه های تخصصی در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی است که زحمت زیادی برای به تصویر کشیدن و اطلاع رسانی دستاوردهای دولت مردمی به لطف خدا توسط کارشناسان و کارکنان زحمتکش و جهادی صنعت نفت کشیده شده است.

وزیر نفت با تاکید بر اینکه خروجی برگزاری این نمایشگاه ها باید اطلاع رسانی دستاوردهای دولت برای مردم باشد، اضافه کرد: این اتفاق باعث ایجاد امید در مردم به خصوص در جوانان خواهد شد.

اوجی با بیان اینکه خوشبختانه کشور در بخش های مختلف خودکفا است، اضافه کرد: امروز با نگاه در حوزه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی می بینیم که ما در تمامی بخش های این حوزه با وجود شرکت های دانش بنیان و نخبگانی که مشغول به کارند خودکفا هستیم.

وی در خصوص استفاده از توان شرکت های دانش بنیان خاطرنشان کرد: عمدتا این دولت فعالیت های چشمگیری داشته و در مجموعه وزارت نفت استفاده بهینه از توان دانش بنیان ها شده است. در مجموعه وزارت نفت در شروع این دولت 150 شرکت دانش بنیان با ما همکاری داشتند که امروز بیش از 650 شرکت دانش بنیان با مجموعه وزارت نفت کار می کنند. همچنین واردات 200 قلم کالاهای کاربردی وارداتی که مورد نیاز صنعت نفت و گاز کشور بود را ممنوع کردیم و از توان سازندگان توانمند داخلی استفاده می کنیم.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همکاری بیش از 650 شرکت دانش بنیان با مجموعه وزارت نفت" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همکاری بیش از 650 شرکت دانش بنیان با مجموعه وزارت نفت"، کلیک کنید.