هواپیمای شخصی ترامپ دچار سانحه شد

هواپیمای شخصی ترامپ دچار سانحه شد

به گزارش ایرامکس براساس اعلام منابع آگاه، هواپیمای شخصی دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا در هنگام فرود در فرودگاه بین المللی پالم بیچ در ایالت فلوریدا، به یک هواپیمای تجاری بدون سرنشین برخورد کرد.

به نقل از ایرامکس سازمان هوانوردی فدرال آمریکا وقوع این حادثه را روز یکشنبه اعلام کرد اما اشاره به مالک این هواپیما نکرده بود! هنوز مشخص نیست که آیا در زمان سانحه ترامپ در هواپیما بوده است یا خیر. نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری 2024 آمریکا یک روز قبل از سانحه برای برگزاری گردهمایی انتخاباتی در «وایلدوود» راهی نیوجرسی شده بود.

ترامپ در سال 2011 این بویینگ 757 را به قیمت 100 میلیون دلار خریداری کرد و از آن زمان به بعد، این هواپیما تغییرات سفارشی زیادی داشته است. این هواپیما در کارزار انتخاباتی 2016 ترامپ نقش بزرگی را ایفا کرد و در عمده گردهمایی ها، تصویر پس زمینه را تشکیل می داد.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هواپیمای شخصی ترامپ دچار سانحه شد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هواپیمای شخصی ترامپ دچار سانحه شد"، کلیک کنید.