هیچ درختی در قیطریه قطع نشده است

سروری در صحن شورای شهر؛

هیچ درختی در قیطریه قطع نشده است

نایب رییس شورای اسلامی شهر تهران ضمن تکذیب خبر مربوط به قطع درختان قیطریه، تصریح کرد: امپراطوری رسانه ضد انقلاب با کتمان واقعیت ها و دروغ پردازی به دنبال تضعیف خادمان مردم در شهر تهران است.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ایرامکس، پرویز سروری، نایب رییس شورا با اشاره به دروغ پردازی های جریان معاند در خصوص قطع شدن درختان قیطریه، بیان کرد: در چند ماه اخیر، خبری توسط امپراطوری رسانه ضد انقلاب مخابره شد که یکی از پرتکرارترین خبرها و مربوط به موضوع مدیریت شهری بود. خبر  این بود که درختان قیطریه قطع شده است که  البته با اظهار نظر رییس سازمان محیط زیست مبنی بر اینکه هیچ درختی قطع نشده است؛ نشان داده شد که چه فضای دروغ پردازی برای تضعیف خادمان مردم در شهر تهران در حال انجام است. این در حالی است که در 33 ماه گذشته، دو و نیم میلیون اصله درخت در تهران کاشته شده است.

 

وی ادامه داد: طبق گزارش های واصله تنها در تهران یک میلیون و 33 هزار اصله درخت کاشته شده و 33 هزار و 500 باغ شناسنامه دار شده اند و حدود 101 بوستان طی سه سال گذشته در تهران احداث شده است. همه این ها حاکی از کارنامه موفق شورای شهر و شهرداری در مباحث مربوط به درختکاری و فضای سبز است که حدود 4750 هکتار به فضای سبز تهران در این دوره افزوده شده است.

 

وی گفت: عملکرد موفقی که نمایانگر حساسیت های بسیار بالای شورای شهر تهران و مدیریت شهری و شهرداری تهران است اما این موفقیت بزرگ را کسانی که در کمین نشسته اند تا جریان انقلاب را ناکارآمد نشان دهند؛ بازگو نکرده و تلاش می کنند با دروغ پردازی های بی مایه واقعیت ها به اطلاع مردم نرسد. در اینجا از شجاعت رییس سازمان محیط زیست تشکر می کنیم که با بیان واقعیت ها مشت دروغ پردازان را باز کرد. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هیچ درختی در قیطریه قطع نشده است" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هیچ درختی در قیطریه قطع نشده است"، کلیک کنید.