پاسخ به چند سوال پرتکرار فرهنگیان «فاقد رتبه»

پاسخ به چند سوال پرتکرار فرهنگیان «فاقد رتبه»

میز کار رتبه بندی آموزش و پرورش به چند سوال پر تکرار مخاطبان پاسخ داد.

به گزارش ایرامکس، بر اساس اعلام میز کار رتبه بندی فرهنگیان، سامانه رتبه بندی فقط برای فاقدین رتبه که در  1403.3.1 «شاغل باشند» فعال می شود.

همچنین افراد فاقدی می توانند بارگذاری مدارک را انجام دهند که مطابق قانون مدت یک سال از تاریخ فاقد بودن آن ها گذشته باشد و مزایا دریافت کرده باشند.

بر اساس اعلام میز کار رتبه بندی فرهنگیان، افراد جدیدالاستخدام که تاکنون وارد سامانه نشده و جهت بارگذاری مدارک اقدام نکرده اند باید از طریق سایت rtb.medu.ir وارد شوند (سامانه rtb در حال حاضر بسته است و این نیروها فعلا باید صبر کنند تا سامانه بازشود) و سامانه my.medu.ir  در حال حاضر فقط مخصوص بارگذاری مدارک فاقدین رتبه است.

باتوجه به مراجعات مکرر افراد مبنی بر اینکه چند امتیاز تا ارتقای رتبه بالاتر نیاز دارند؛ در حال حاضر امکان بازشدن سامانه و بارگذاری مدارک وجود ندارد.

بنابراین در این مرحله فعلا افرادی که تا 1403.3.1 از تاریخ فاقد رتبه بودن آنها یکسال گذشته باشد، سامانه فعال می شود لذا افرادی که در مرحله بعد از این تاریخ هستند در مرحله بعد سامانه بازمی شود.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ به چند سوال پرتکرار فرهنگیان «فاقد رتبه»" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ به چند سوال پرتکرار فرهنگیان «فاقد رتبه»"، کلیک کنید.