پایان عملیات امدادرسانی در مراسم تشییع در 7 استان/ ارایه خدمات به 6192 نفر

پایان عملیات امدادرسانی در مراسم تشییع در 7 استان/ ارایه خدمات به 6192 نفر

ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر در مراسم تشییع شهدای خدمت در کشورضمن اعلام پایان عملیات امدادرسانی به اعلام آخرین اقدامات این جمعیت در مراسم تشییع در هفت استان پرداخت.

به گزارش ایرامکس از اول خرداد تا ساعت 15 امروز (4 خردادماه) 6192 نفر از عزاداران شرکت کننده در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت در استان های آذربایجان شرقی، قم، تهران، زنجان، اصفهان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی با مراجعه به مراکز، پایگاه ها، اتوبوس آمبولانس ها و تیم های امدادی و درمانی هلال احمر از خدمات درمانی و درمان سرپایی این جمعیت بهره مند شده اند.

166 نفر به مراکز درمانی سیار و ثابت اعزام، 1404 نفر در محل درمان و 4644 نفر نیز از خدمات سلامت محور برخوردار شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، در 648 پست و پایگاه، 5644 نفر نیروی عملیاتی، 421 دستگاه نیروی لجستیک، 172 دستگاه آمبولانس، شش دستگاه اتوبوس آمبولانس، 40 دستگاه موتورلانس، 36 دستگاه خودروی نجات، 10 دستگاه خودروی ارتباطات، 149 دستگاه سایر خودروهای عملیاتی و هشت فروند بالگرد شرکت کردند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایان عملیات امدادرسانی در مراسم تشییع در 7 استان/ ارایه خدمات به 6192 نفر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایان عملیات امدادرسانی در مراسم تشییع در 7 استان/ ارایه خدمات به 6192 نفر"، کلیک کنید.