پایز: با اعتماد به نفس نبودیم و باختیم/ بازیکنان نمی خواهند همراه هم بجنگند

پایز: با اعتماد به نفس نبودیم و باختیم/ بازیکنان نمی خواهند همراه هم بجنگند

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: استوار بازی نکردیم و نتوانستیم با اعتماد به نفس بازی کنیم. در پایان باختیم، هر چند که بازی خوبی ارایه دادیم.

به گزارش ایرامکس، تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود از هفته دوم لیگ ملت های 2024 با نتیجه 3 بر 2 برابر بلغارستان شکست خورد.

موریس موتا پایز پس از این دیدار اظهار کرد: خیلی خوب و در عین حال خیلی بد بازی کردیم. وقتی اوضاع به این شکل است، نمی توانید انتظار برد داشته باشید. در این مسابقه تا میانه ست دوم بلغارستان را به شکل کامل از بازی خارج کردیم اما دوباره آن ها را به بازی برگرداندیم.

وی ادامه داد: استوار بازی نکردیم و نتوانستیم با اعتماد به نفس بازی کنیم. در پایان باختیم، هر چند که بازی خوبی ارایه دادیم.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران افزود: نقطه ضعف ما شخصیت هر کدام از بازیکنان است. آن ها نمی خواهند همراه هم بجنگند. گاهی اوقات از مبارزه دست می کشند در حالی که باید ادامه دهند و به یکدیگر احترام بگذارند. بازیکنان باید برای طرفداران بجنگند. باید برای والیبال ایران بجنگند و اگر متوجه این موضوع نباشند کار خیلی سخت خواهد شد.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پایز: با اعتماد به نفس نبودیم و باختیم/ بازیکنان نمی خواهند همراه هم بجنگند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پایز: با اعتماد به نفس نبودیم و باختیم/ بازیکنان نمی خواهند همراه هم بجنگند"، کلیک کنید.