پراید رسما فرشته ی مرگ تهرانی ها شد

پراید رسما فرشته ی مرگ تهرانی ها شد

آفتاب نیوز :

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران: بیشترین تلفات ناشی از تصادفات در دنیا خارج از شهر ها رخ می دهد، اما در استان تهران بیشترین متوفیان مربوط به شهر تهران است که 23 درصد آمار فوتی ها نیز مربوط به استفاده کنندگان از پراید هستند.

با وجود تکمیل بانک اطلاعات رانندگان حادثه ساز و ارسال پیامک های هشدار همچنین اجرای ماده 7 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، اقدامات مراجع ذیربط برای پیشگیری از تخلفات رانندگی اجرایی نشده است.

نظام حکمرانی بر راه ها و جاده ها مدون، کامل و جامع نیست و حاکم بر راه ها و جاده ها نیز مشخص نیست و همه قوانین، مقررات، دستورالعمل ها و شیوه نامه های مربوط به وظایف و تکالیف 32 دستگاه است که حول سه محور انسان، خودرو و جاده می شود که همگی مربوط به نظام حکمرانی است.

در شهر تهران از قانون گریزی به سمت قانون ستیزی در حرکت هستیم که در این زمینه بر آسیب شناسی آموزش رانندگی در آموزشگاه ها تاکید می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پراید رسما فرشته ی مرگ تهرانی ها شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پراید رسما فرشته ی مرگ تهرانی ها شد"، کلیک کنید.