پیام تسلیت پوتین خطاب به مقام معظم رهبری

پیام تسلیت پوتین خطاب به مقام معظم رهبری

در پی شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور کشورمان و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد، ولادیمیر پوتین، رییس جمهوری روسیه پیام تسلیتی خطاب به مقام معظم رهبری منتشر کرد.

به گزارش ایرامکس، در پیام تسلیت ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه خطاب به حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده است: «مراتب تسلیت عمیق اینجانب را بابت این مصیبت عظیم وارده به ملت ایران و بروز سانحه هوایی که به جان باختن ابراهیم رییسی، رییس جمهور و تعدادی دیگر از مقامات برجسته کشور شما منجر شد، پذیرا باشید.

سید ابراهیم رییسی سیاستمداری برجسته بود که سرتاسر عمر خود را وقف خدمت به میهن کرد. او به راستی از احترام بالایی در میان هم میهنان خود برخوردار بود و اعتبار زیادی در خارج از کشور داشت. به عنوان دوست حقیقی کشور روسیه وی شخصا سهم بسزایی در گسترش روابط دوستانه میان دو کشور همسایه داشت و تلاش های بسیاری را برای ارتقای این روابط به سطح مشارکت راهبردی انجام داد.

من چندین بار با سید ابراهیم رییسی دیدار داشتم و تا همیشه یاد این انسان شریف را به خاطر خواهم سپرد.

خواهشمندم مراتب تسلیت صمیمانه و حمایت اینجانب را به خویشان و نزدیکان رییس جمهور و همه جانباختگان این سانحه برسانید. برای او و تمام مردم ایران استقامت روحی در برابر این فقدان سنگین و جبران ناپذیر را آرزو دارم.»

پایان خبر ایرامکس

پیام تسلیت پوتین خطاب به مقام معظم رهبری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت پوتین خطاب به مقام معظم رهبری" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت پوتین خطاب به مقام معظم رهبری"، کلیک کنید.