چهارمین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار می شود

چهارمین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری ایرامکس، از روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، با توجه به تغییر اساسنامه انجمن هنرهای نمایشی ایران، گستره بیشتری از هنرمندان شهرستان های استان تهران می توانند در این دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان شرکت کنند.
شرایط تخصصی که برای رای دهندگان در نظر گرفته شده شامل دارا بودن مدرک دانشگاهی مرتبط با حوزه نمایش، اجرای مستمر تیاتر، عضویت در گروه های نمایشی به عنوان هسته مرکزی یا افرادی که به عنوان کارگردان و بازیگر طی 20 سال گذشته حداقل 10 نمایش روی صحنه برده باشند، نمایشنامه نویسانی که 5 اثر از آنها منتشر شده و پژوهشگرانی که سه اثر پژوهشی یا مقاله علمی- پژوهشی و علمی -ترویجی از آنها در حوزه نمایش طی 10سال گذشته چاپ شده باشد، است.
هنرمندان در 16 شهرستان استان تهران برای عضویت در انجمن هنرهای نمایشی و انتخاب هیات مدیره جدید می توانند از 23 تا 31 اردیبهشت ماه مدارک خود را به ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان های استان تهران یا انجمن هنرهای نمایشی شهرستان های استان تهران ارایه کنند.
همچنین نامزدهای هیات مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان تهران نیز می توانند از 31 اردیبهشت ماه تا 1 خرداد با مراجعه به دفتر انجمن هنرهای نمایشی استان واقع در مجموعه تیاتر محراب با ارایه مدارک و مستندات لازم، نسبت به نامزدی اعلام آمادگی کنند.

لازم به ذکر است که شرایط نامزدهای هیات مدیره و بازرسی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران داشتن تابعیت جمهوری اسلامی، نداشتن سوءپیشینه کیفری و برخورداری از حسن شهرت،معافیت دایم برای آقایان و دارا بودن 27 سال سن است. ضمن اینکه نامزدهای هیات مدیره و بازرسی انجمن هنرهای نمایشی استان تهران باید یکی از شرایط ویژه که شامل محجور نبودن و عدم برشکستکی به تقلب و تقصیر، صلاحیت علمی و تخصصی یا برخورداری از تجربه کافی نسبت به فعالیت انجمن هنرهای نمایشی استان تهران، دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل کاشناسی یا معادل آن را دارا باشند.
گفتنی است، چهارمین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران نیمه دوم خردادماه در مجموعه تیاتر محراب برگزار می شود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چهارمین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چهارمین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان تهران برگزار می شود"، کلیک کنید.