چه کسی توافق استقلال با اورونوف را به هم زد؟

چه کسی توافق استقلال با اورونوف را به هم زد؟

آفتاب نیوز :

اورونوف در ابتدا مورد توجه استقلال قرار داشت و قرار بود راهی این تیم شود. حتی طی روز های گذشته سند توافقنامه این بازیکن با استقلال هم منتشر شد، ولی در آخرین لحظه این توافق برهم خورد و پرسپولیس این ستاره فوق العاده با کیفیت را از رقیب سنتی هایجک کرد. هر بازی که اورونوف در پرسپولیس می درخشید، انتقاد از مدیران و سرمربی استقلال به اوج می رسید و آبی ها هنوز هم حسرت از دست دادن چنین ستاره ای را می خورند. 

نکونام کسی بود که با جذب اورونوف مخالفت کرد و همین موضوع باعث شد تا این بازیکن راهی تیم رقیب شود. سرمربی استقلال، اما به چه دلیل با جذب اورونوف مخالفت کرد و زیر توافق باشگاه با این بازیکن زد؟

سرمربی استقلال در آن مقطع قصد داشت فرشید باقری و فرشید اسماعیلی را به خدمت بگیرد، ولی مدیران باشگاه استقلال با جذب این دو بازیکن مخالفت کردند. از همین رو نکونام هم با جذب اورونوف مخالفت کرد و اعلام کرد در صورت جذب او، ستاره ازبک را نیمکت نشین خواهد کرد.

در آن مقطع نکونام و خطیر در اوج اختلاف و درگیری بودند و همین موضوع باعث شد تا پرسپولیس یکی از بهترین خارجی های تاریخ لیگ برتر را از چنگ استقلال دربیاورد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چه کسی توافق استقلال با اورونوف را به هم زد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چه کسی توافق استقلال با اورونوف را به هم زد؟"، کلیک کنید.