کاهش ۱۰۵ مگاواتی مصرف برق در آذربایجان‌غربی با همکاری کشاورزان

کاهش ۱۰۵ مگاواتی مصرف برق در آذربایجان‌غربی با همکاری کشاورزان

به گزارش خبرگزاری ایرامکس از آذربایجان‌غربی، طاهر کیامهر مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری مشترکین کشاورزی آذربایجان‌غربی با برنامه‌های پیک بار تابستان ۱۴۰۳ اظهار کرد: بیش از ۱۲ هزار و ۳۰۰ مشترک با برنامه‌های پیکسایی تابستان امسال همزمان با آغاز ایام پیک بار همکاری داشته‌اند که حاصل این همکاری کاهش ۱۰۵ مگاواتی مصرف برق استان بوده است.
وی همچنین با بیان اینکه اجرای برنامه‌های مدیریت مصرف تاکنون با توجه به‌ اهداف تعیین شده مطلوب بوده ، ادامه داد: با توجه به کشاورزی بودن استان و نقش همکاری مشترکین کشاورزی با برنامه‌های مدیریت پیکسایی در گذر موفق از پیک بار؛ بخش کشاورزی با میانگین روزانه ۱۰۵ مگاوات کاهش مصرف برق همکاری موثر و چشمگیری تا کنون در اجرای برنامه‌های پیکسایی داشته اند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی ادامه داد: خوشبختانه با همراهی و همکاری مشترکین حوزه کشاورزی بیشتر از ۹۰ درصد برنامه‌های پیکسایی این شرکت در این حوزه تاکنون تحقق یافته است.
وی با بیان اینکه میزان مصرف انرژی برق طی یک ماه اخیر نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش چشمگیری داشته است، گفت: میزان مصرف انرژی برق امسال در سطح استان نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته که با توجه به پیش رو بودن روزهای گرم تر در هفته های آتی، خادمان مردم در شرکت توزیع نیروی برق جهت تامین برق پایدار و مطمئن نیازمند همراهی بیشتر مشترکان و مردم با این شرکت می باشد.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش ۱۰۵ مگاواتی مصرف برق در آذربایجان‌غربی با همکاری کشاورزان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش ۱۰۵ مگاواتی مصرف برق در آذربایجان‌غربی با همکاری کشاورزان"، کلیک کنید.