کاهش 16 درصدی سرقت در 50 روز نخست سال جاری

کاهش 16 درصدی سرقت در 50 روز نخست سال جاری

آفتاب نیوز :

جلسه قرارگاه پیشگیری و مبارزه با سرقت با حضور علی صالحی دادستان تهران و فرماندهان انتظامی و پلیس آگاهی تهران بزرگ در سالن جلسات دادستانی تهران برگزار شد.

در این جلسه که جمعی از معاونان دادستانی تهران نیز حضور داشتند، علی صالحی با اشاره به دستورات رییس قوه قضاییه مبنی بر تامین امنیت روانی مردم و جامعه و ضرورت مقابله جدی با مخلین نظم عمومی خصوصا سارقین تاکید کرد و اظهار داشت: در همین راستا دادستانی تهران در قالب قرارگاه پیشگیری و مبارزه با سرقت، جلسات متعددی با فرماندهی انتظامی تهران برگزار نموده و پس از احصا و شناسایی مشکلات، برنامه ریزی های مناسبی برای رفع آن ها انجام داده است.

دادستان تهران از کاهش آمار وقوع سرقت در سال جاری در تهران خبر داد و افزود: با اقدامات دستگاه قضا و فراجا در زمینه مقابله با سرقت در بازه زمانی 50 روز نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال قبل شاهد کاهش 16 درصدی سرقت بوده ایم.

وی با بیان اینکه در این مدت همچنین کشفیات حوزه سرقت و دستگیری های هدفمند به میزان 70 درصد افزایش یافته است؛ یادآور شد: در اجرای طرح مقابله با سارقان قاپ زن و مالخران گوشی همراه تعداد 63 نفر در قالب 2 باند شناسایی و دستگیر شدند که از آن ها بیش از 500 دستگاه گوشی همراه کشف شده است.

صالحی تصریح کرد: همچنین در اجرای طرح مقابله با سارقان و مالخران خودرو و لوازم خودرو، در مجموع تعداد 68 نفر سارق و مالخر دستگیر و تعداد 20 دستگاه خودرو و 14 دستگاه موتورسیکلت و هزار و 828 فقره لوازم داخل خودرو کشف شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاهش 16 درصدی سرقت در 50 روز نخست سال جاری" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاهش 16 درصدی سرقت در 50 روز نخست سال جاری"، کلیک کنید.