کشف انبار 50 میلیاردی اتصالات ترکیه ای قاچاق در تهران

کشف انبار 50 میلیاردی اتصالات ترکیه ای قاچاق در تهران

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف بیش از 3000 قلم لوله و اتصالات خارجی قاچاق از انباری در جنوب تهران خبرداد.

به گزارش ایرامکس، سرهنگ مهدی افشاری در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با انجام اقدامات فنی و پلیسی موفق به کشف انبار لوله و اتصالات قاچاق از انباری در محدوده شورآباد شدند. رسیدگی به این پرونده درپی انجام اقدامات اطلاعاتی در دستورکار ماموران قرار گرفت و در جریان آن مشخص شد مقادیری کالای خارجی در انباری در شورآباد تخلیه و دپو شده است. 

وی با بیان اینکه در تحقیقات تکمیلی نیز مشخص شد که کالای خارجی قاچاق توسط خودروهای شوتی به این مکان منتقل شده تا در فرصتی مناسب در بازار توزیع شود، گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی هماهنگی لازم را با مقام قضایی انجام داده و مجوزهای لازم را اخذ کردند. در همین راستا نیز اقدام به بازرسی از انبار مذکور کردند که در جریان آن مشخص شد، کالاهای موجود در این انبار در سامانه انبارها ثبت نشده است. 

رییس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ ادامه داد: همچنین در جریان تحقیقات تکمیلی مشاهده شد که مقادیر انبوهی کالای خارجی از نوع زانویی، سه راهی، فلنج، تبدیل و … که همگی خارجی و قاچاق بود، در محل دپو شده که طی استعلامات گمرکی مشخص شد اسناد گمرکی ارایه شده برای این محصولات مطابقتی با کالاهای مکشوفه نداشته است و فاقد هرگونه اسناد و مدارگ گمرکی است.

افشاری با بیان اینکه کالاهای قاچاق شامل سه هزار و 30 عدد انواع لوله و اتصالات خارجی قاچاق محصول کشور ترکیه بود، گفت: در این خصوص پرونده قضایی مربوطه تشکیل و به همراه متهم به مرجع قضایی معرفی شد. همچنین کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را بیش از 50 میلیارد ریال برآورد و اعلام کردند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف انبار 50 میلیاردی اتصالات ترکیه ای قاچاق در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف انبار 50 میلیاردی اتصالات ترکیه ای قاچاق در تهران"، کلیک کنید.