کلینیک تخصصی ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی آستارا افتتاح شد

ایرامکس/گیلان کلینیک تخصصی ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی بندر آستارا همزمان با سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان گیلان به صورت ویدیو کنفرانسی افتتاح و به بهره برداری رسید.

 کلینیک تخصصی ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی بندر آستارا به کارفرمایی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان در دو طبقه که 1000 متر زیر بنا دارد، احداث شده است، ظهر پنجشنبه 17 خرداد با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان، به صورت ویدیو کنفرانسی و با حضور دکتر بهرام عین الهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین فرماندار شهرستان آستارا، رییس شبکه بهداشت و درمان آستارا و پرسنل این کلینیک به صورت رسمی افتتاح شد.

کلینیک تخصصی ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی آستارا افتتاح شد

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان آستارا در حاشیه افتتاح این پروژه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: کلینیک ویژه تخصصی شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی بندر آستارا از نیازهای اولویت دار منطقه بود و برای ساختمان و تجهیزات اداری و پزشکی آن در مجموع 120 میلیارد ریال هزینه شده است که امروز به صورت ویدیو کنفرانسی توسط وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بهره برداری رسید.

دکتر سید حسین احمدی با بیان اینکه با بهره برداری از این کلینیک حضور و همچنین خدمات رسانی بیشتر پزشکان متخصص را در شهرستان مرزی و گردشگرپذیر آستارا شاهد خواهیم بود، گفت: راه اندازی چنین کلینیکی در شهرستان آستارا حرکتی مثبت در راستای اعتلای وضعیت بهداشتی و درمانی این شهرستان مرزی استان گیلان است.

به گزارش ایرامکس، مجموعه بهداشت و درمان شهرستان آستارا با هشت مرکز بهداشتی، یک بیمارستان 104 تختخوابی به نام شهید دکتر بهشتی، یک مرکز شبانه روزی در شهر لوندویل و 23 خانه بهداشت با بیش از 500 نفر پرسنل به مردم این شهرستان مرزی استان گیلان و همچنین مسافران و گردشگران داخلی و خارجی خدمات ارایه می دهند.

پایان خبر ایرامکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کلینیک تخصصی ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی آستارا افتتاح شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کلینیک تخصصی ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان مرزی آستارا افتتاح شد"، کلیک کنید.