کمین غافلگیرکننده، نظامیان صهیونیست را بلعید

کمین غافلگیرکننده، نظامیان صهیونیست را بلعید

به گزارش ایرامکس به نقل از فلسطین الیوم، گردان های قسام دقایقی قبل اعلام کردند که یک عملیات ترکیبی موفقیت آمیز علیه نظامیان صهیونیست در جنوب محله الصبره واقع در شهر غزه انجام دادند.

بر اساس این گزارش، رزمندگان فلسطینی موفق شدند یک گروه از نظامیان صهیونیست متشکل از 15 پیاده نظام را به داخل یک خانه بمب گذاری شده هدایت کنند.

به گزارش ایرامکس، بعد از ورود این عناصر اشغالگر به خانه مذکور، نظامیان صهیونیست با مین های ضدنفر هدف قرار گرفتند و سپس رزمندگان فلسطینی با شلیک خمپاره «تی بی جی» این خانه را هدف قرار دادند.

بر اساس گزارش های منتشر شده، نظامیان صهیونیست گرفتار شده در این کمین یا به هلاکت رسیده اند و یا زخمی شده اند.

همچنین بعد از رسیدن جنگ افزارهای دشمن صهیونیستی به منطقه مذکور در محله الصبره یک تانک مرکاوا با خمپاره انداز یاسین 105 منهدم شد.

310310

کمین غافلگیرکننده، نظامیان صهیونیست را بلعید

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمین غافلگیرکننده، نظامیان صهیونیست را بلعید" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمین غافلگیرکننده، نظامیان صهیونیست را بلعید"، کلیک کنید.