«کوتی کوتی» جدید برای بچه ها

«کوتی کوتی» جدید برای بچه ها

چهارمین کتاب از مجموعه «قصه های کوتی کوتی» با عنوان «پرواز کن کوتی کوتی» به نویسندگی فرهاد حسن زاده منتشر شد.

به گزارش ایرامکس، «شام سرد شد کوتی کوتی»، «سرما نخوری کوتی کوتی» و «دنیا را بلرزان کوتی کوتی» عنوان های اولین تا سومین کتاب این مجموعه است.

مجموعه «قصه های کوتی کوتی» داستان یک هزارپا را که ماجراهایش هم به اندازه پاهایش بسیار زیاد است، روایت می کند.

این داستان ها با درون مایه ای طنزآمیز، بچه ها را با مشکلات و گرفتاری های بی شمار این هزارپای بامزه، آشنا می کند و فضایی خیال انگیز برای آن ها فراهم می کند.

نخستین جلد قصه های کوتی کوتی سال 1386 و دومین و سومین کتاب از این مجموعه نیز سال 1393 از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

بنا بر اعلام کانون، این مجموعه در این سال ها به یکی از پرمخاطب ترین کتاب های کودکان به ویژه در میان اعضای مراکز کانون سراسر کشور و همچنین از جمله پرفروش ترین کتاب های کانون تبدیل شد.

پس از این استقبال، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این آثار را به زبان های کردی، انگلیسی، چینی، ترکی، عربی، سویدی و مالایایی هم منتشر کرد.

در بخشی از کتاب «پرواز کن کوتی کوتی» که با تصویرگری هدی حدادی در 44 صفحه با شمارگان 2هزار نسخه برای کودکان بالای 4 سال (نوباوه) منتشر شده، می خوانیم: کوتی کوتی خیلی دلش می خواست پرواز کند. به مگس گفت: آخه تو چطوری پرواز می کنی؟ مگس وز… وز… وز خندید و گفت: این یک راز است. به زنبور گفت: آخه پرواز چه طوری می شود؟ زنبور زیر… زیر… زیر خندید و گفت: پرواز یک راز است. کوتی کوتی به مامانش گفت: چرا ما نمی توانیم پرواز کنیم، آخه؟ مامان کوتی کوتی حوصله نداشت: آخه ما بالمان کجا بود بچه؟ بابای کوتی کوتی گفت: اگر هم بال داشتیم، حالمان کجا بود بچه؟ کوتی کوتی گفت: آخه من دلم می خواهد پرواز کنم. آخه! جوابش یک چیز بود: «بی خیال کوتی کوتی! ما حوصله نداریم.»

علاقه مندان می توانند این کتاب را با قیمت 90هزار تومان از فروشگاه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور و همچنین پایگاه فروش محصولات کانون به نشانی digikanoon.ir خریداری کنند.

 پایان خبر ایرامکس 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "«کوتی کوتی» جدید برای بچه ها" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "«کوتی کوتی» جدید برای بچه ها"، کلیک کنید.