گزارش شهرداری به شورای شهر در مورد نحوه جابجایی درختان در پایتخت

گزارش شهرداری به شورای شهر در مورد نحوه جابجایی درختان در پایتخت

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران از شهرداری خواست که گزارشی از روند سبزینگی درختان جابجا شده به شورای شهر ارایه کند.

مهدی عباسی در گفت وگو با ایرامکس، در مورد وضعیت درختان جابجا شده در طرح های عمرانی شهرداری تهران گفت: بر اساس شرایط رشد درختان، جابجایی درختان باید حتما تا قبل از 15 اسفند باشد و اگر تا این تاریخ درختان جابجا نشوند نباید این اتفاق رخ دهد چراکه به درختان آسیب جدی وارد می کند.

وی با بیان اینکه از شهرداری تهران خواسته ایم که در اجرای پروژه های شهری بگونه ای عمل کند که کمترین جابجایی درخت رخ دهد، افزود: البته در کمیسیون ماده 7 در هنگام صدور مجوز جابجایی درخت، به محیط بُن درختان، تعداد و ارزش پروژه توجه می شود و اگر در تضاد با هم باشند، قطعاً اجازه جابجایی درخت برای اجرای پروژه را نمی دهیم.

رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران شهرداری تهران با اشاره به آمارهای مختلفی که در مورد جابجایی درخت بیان می شود، اظهار کرد: کمیسیون شهرسازی شورای شهر از مدیرعامل سازمان بوستان ها خواسته بود که با انتخاب تیمی بر روند جابجایی درخت و کاشت مجدد آن نظارت کافی داشته باشند.

عباسی با تاکید بر اینکه آمار روشنی از میزان سبزینگی جابجایی درختان در تهران نداریم، ادامه داد: از شهرداری تهران و سازمان بوستان ها خواستیم که گزارشی از روند جابجایی درختان به کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران ارایه دهند.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گزارش شهرداری به شورای شهر در مورد نحوه جابجایی درختان در پایتخت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گزارش شهرداری به شورای شهر در مورد نحوه جابجایی درختان در پایتخت"، کلیک کنید.