یونیسف: تشدید درگیری ها در رفح ممکن است جان هزاران تن را بگیرد

یونیسف: تشدید درگیری ها در رفح ممکن است جان هزاران تن را بگیرد

مدیر اجرایی یونیسف نسبت به عملیات رژیم صهیونیستی در رفح هشدار داد.

به گزارش ایرامکس، مدیر اجرایی یونیسف عنوان داشت: ما طرف ها را به صورت فوری به عدم تشدید حملات در رفح که در آنجا بیش از 600 هزار آواره حضور دارند، فرا می خوانیم.

وی گفت: تشدید درگیری ها در رفح یک تحول ویرانگر دیگر در جنگ است.

مدیر اجرایی یونیسف تصریح کرد که تشدید درگیری ها در رفح ممکن است جان هزاران تن را بگیرد.

پیشتر نیز جان کربی، سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد: ما معتقدیم هرگونه عملیات نظامی در سایه شرایط کنونی در رفح به منزله فاجعه ای برای غیرنظامیان در آنجا خواهد بود و ما از این عملیات حمایت نخواهیم کرد.

این مقام آمریکایی گفت: یک میلیون فلسطینی در رفح حضور دارند و ارتش اسراییل مسیول حفاظت از غیرنظامیان در آنجا است.

این مقام آمریکایی گفت: آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا به صورت شفاف از عوامل نگرانی ایالات متحده در خصوص هرگونه عملیات در رفح سخن گفت.

پایان خبر ایرامکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یونیسف: تشدید درگیری ها در رفح ممکن است جان هزاران تن را بگیرد" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یونیسف: تشدید درگیری ها در رفح ممکن است جان هزاران تن را بگیرد"، کلیک کنید.